Makinë për fryrje filmi

Makinat e fryrjes së filmit përdoren gjerësisht në industrinë e ambalazheve plastike.Filmi i prodhuar mund të përdoret për të bërë qese të ndryshme plastike, filma bujqësore dhe filma paketimi.
E gjithë makina jonë me kokën e këmbimit, mund të prodhojë film të biodegradueshëm HDPE, LDPE, LLDPE (caco3.PLA, BPAT Niseshte misri) . të mbrojë mjedisin.
ne kemi një shtresë të vetme, me dy shtresa, ABA, makinë fryrjeje filmi me tre shtresa për të zgjedhur.

Makine cilesore Taiwan me cilesi te klasit te pare, e gjitha pjesa eshte marke e importuar e cila me jetegjatesi me te gjate. E gjithe motorri, ventilatori, terheqja, rimbushja me inverter.Dhe makinë me shumë dizajn të veçantë për të kursyer energji. është më e përshtatshme për klientët që kanë kërkesa të larta për makinën.

Makinë me cilësi normale, e gjithë pjesa është e markës kineze, ka gjithashtu shumë pajisje opsionale për të zgjedhur, është më e përshtatshme për makinën ekonomike të nevojave të klientit.

Makinë për prodhimin e qeseve plastike

Makinë printimi fleksografike

Makina e shtypjes Flexo mund të shtypë film, letër, të endura PP jo të endura.Pllakë rrëshirë me kosto më të ulët dhe ndryshim të lehtë.
Kompania jonë ka makinë printimi 1.2.4.6 8 ngjyrash, shumë zgjedhje për zgjedhjen e klientit.Ka lloj rafte dhe makinë printimi CI.
Makinë e tipit stack me hapje dhe rimbështjellje të dyfishtë .funksionim i lehtë. cilindër i kromuar. jetë më i gjatë dhe makinë me ingranazh spirale në vend të marsheve të drejta, mund të sigurohet që të mos ketë zhurmë edhe me shpejtësi të madhe. shpejtësia e makinës është deri në 70 m/min e cila mund të përmbushë shumë klientë plani i prodhimit.
Makinë printimi CI me efektivitetin më të mirë të printimit. efektiviteti i printimit mbahet i njëjtë kur rritet shpejtësia dhe zvogëlohet.
Kush është XINGPAI

Një Prodhues Profesional i Makinerisë së Paketimit dhe Plastikës

Kompania jonë, wenzhou xingpai machinery co., Ltd, është një prodhuesi kryesor i produkteve me cilësi të lartë në fushën e widget-ve.Të themeluar në vitin 2002, ne jemi rritur për t'u bërë një markë e besuar në industri, e njohur për përkushtimin tonë ndaj inovacionit, cilësisë dhe kënaqësisë së klientit.
ndodhet në qytetin Ruian.Transporti është shumë i përshtatshëm, 40 minuta nga Shanghai me ajër (3-4 orë me tren).ne kemi një biznes global me klientë nga vende të ndryshme në Evropë, Azi dhe Amerikë.Ekipi ynë prej mbi 100 punonjësish është një përzierje e larmishme profesionistësh të aftë që kanë përvojë 20 vjeçare.

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

Ne do të rritemi dhe do të përparojmë së bashku me ju

Ne do të rritemi dhe do të përparojmë së bashku me ju

Ne krenohemi me aftësinë tonë për të personalizuar zgjidhjet tona për të përmbushur nevojat unike të çdo klienti, duke siguruar që ata të marrin vlerën maksimale nga produktet dhe shërbimet tona.
LAJME

Porosia e parë ishte për një aksesor korona dhe ne filluam komunikimin e thellë që atëherë.Nëpërmjet kësaj porosie, klienti mësoi për makineritë dhe shërbimet tona kryesore. Porosia e dytë ishte për një makinë fryrjeje filmi dhe një makinë për të bërë çanta.Kjo është një tjetër zgjedhje besimi.Pas një viti mac

Ndërsa shohim prapa në udhëtimin tonë në gjysmën e parë të 2024, zemrat tona janë të mbushura me mirënjohje të përzemërt për klientët tanë të dashur.Mbështetja juaj e pandërprerë dhe bashkëpunimi i sinqertë janë mbështetja e fortë për ne për të kapërcyer sfida të ndryshme dhe për të kapur mundësi. Në gjashtë muajt e fundit, ne kemi hasur

Kjo kompani meksikane është një grup.Ata kanë kërkesa për cilësi të lartë për makineritë.Makina kërkohet të jetë në gjendje të bëjë çanta me trashësi të vetme fytyre 55 milimetra dhe me gusset online. ai ka krahasuar mes një kompanie tajvaneze

Shumica e klientëve evropianë kërkojnë certifikim CE, kështu që të gjitha makinat tona kanë certifikatën CE. Makina që i nevojitet këtij klienti përdoret për të bërë filma dhe çanta me trashësi 50 mikron. Për shkak se fabrika e klientit nuk ka një makinë të vogël për fryrje filmi.Klienti dëshiron të shtojë një vulosje dhe

Klienti zotëron një fabrikë të madhe dhe duhet të zgjerojë shkallën e saj ndërsa biznesi rritet.Në fillim, ai bleu pajisje nga fabrika jonë dhe një fabrikë tjetër në të njëjtën kohë, ai dëshiron të krahasojë cilësinë.Pastaj bleu të gjitha makineritë e mbetura nga ajo me cilësi të mirë. Pas një muaji tes

Kjo kompani e klientëve meksikanë është një kompani e specializuar në paketimin plastik të biodegradueshëm.Ata i kushtojnë më shumë vëmendje mbrojtjes së mjedisit. të gjitha makinat tona mund të punojnë si me materiale të biodegradueshme ashtu edhe me plastikë të zakonshëm PE. Për shkak se klienti është fillestar dhe ka probleme

Shërbim me cilësi të klasit të parë

Produktet tona përdoren nga kompani lider në mbarë botën në industri të ndryshme, duke përfshirë plastike dhe paketim.

Lajmet më të fundit të industrisë nga XINGPAI

Përparësia jonë konkurruese vjen nga cilësia jonë në përmirësim të vazhdueshëm dhe shërbimi 24 orësh 

Forca, integriteti dhe përgjegjësia sociale Kompania Xingpai ka treguar forcë të jashtëzakonshme në treg për një kohë të gjatë.Ne kemi një ekip profesional inovativ me njohuri të thella në industri dhe përvojë të pasur, duke hulumtuar dhe zhvilluar vazhdimisht teknologjinë.Për sa i përket cilësisë së shërbimit, b

Lexo më shumë
2d4379c3e43b482183fcadb3d62f3e85.pngtplv-a9rns2rl98-downsize.png

Në jetë, ne mund të shohim të gjitha llojet e gjërave shumëngjyrëshe, të tilla si modele në qese plastike dhe modele në letër. Shumica e tyre printohen duke përdorur një makinë printimi.Pra, çfarë është një shtypshkronjë dhe si funksionon ajo?

Lexo më shumë
3-2.jpg

Makina fryrëse e filmit PE Është një lloj pajisje për përpunimin e plastikës, e përdorur kryesisht për prodhimin e polietilenit (HDPE, LDPE), PLA, CACO3.Parimi i tij i punës është ngrohja dhe shkrirja e grimcave plastike ose rrëshirës së grimcuar, dhe nxjerrja e plastikës së shkrirë përmes kokës së nxjerrjes së ekstruderit.Pastaj, i shkrirë

Lexo më shumë
3-1.jpg

Kompania jonë, wenzhou xingpai machinery co., Ltd, është një prodhuesi kryesor i produkteve me cilësi të lartë në fushën e widget-ve.

Na kontaktoni

E drejta e autorit © 2024 wenzhou xingpai machinery co.,ltd.Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes Mbështetje nga leadong.com Politika e privatësisë